Keidy Nadel

27 a59 kg ennetulemus 50 kg

Kava jälgimist alustasin 2019 aasta suve lõpus, kaalusin siis 59 kg. Esimesed 4 kuud olin 100% kavas ning eesmärgiks oli siis 52 kg, selle saavutasingi mõne kuuga. Mingi aeg peale eesmärgi saavutamist olin kavas 90% ajast, kuid kaal langes vaikselt endiselt. Suveks 2020 oli kaal langenud 49,5-50kg peale. Vahepeal on kaal kõikunud 1-2kg, kuid üldiselt on 50 kg piires püsinud suvest saati.

Valisin Fitlap toitumiskava, sest...

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem selle lihtsus ning tunne, et ma ei pea dieeti. Fitlapi järgi toitumine on saanud üheks mu elu osaks. Tegelikult on ju plusse palju - väga head maitsed, toiduainete asendamised ja suured toidukogused.

Tänu kaalukaotusele olen lõpuks peale pikki aastaid erinevate dieetide katsetamist oma peegelpildiga sõbraks saanud. Lõpuks tunnen end oma kehas hästi. Üleüldine tervis on samuti paremaks läinud. Aastaid olin kõrge vererõhuga igapäevane ravimivõtja, kuid nüüdseks pole ca aasta ravimeid tarvitanud ning vererõhk on korras. Usun, et kaalulangus on ka sellele palju kaasa aitanud

Raskeid hetki otseselt ei olegi. Kavas püsida on imelihtne, kui tõesti väga kokata ei viitsi, siis valin sellise retsepti, mille saan lihtsalt valmiskujul poest osta.

Minu 5 nippi/soovitust teistele:

  1. Valmisolek muutusteks - alusta kavaga siis, kui oled PÄRISELT valmis seda ka jälgima. Kui pole tegelikult soovi muutuda, siis ongi kava jälgimine keeruline ning tõenäoliselt lühiajaline.
  2. Võta kogu protsessi kaine mõistusega - muidugi tahaks tulemusi kohe näha, aga ega liigsed kilod ju ka üleöö tulnud. Nähtavad muutused tulevad ajaga, tuntavad muutused tulevad õnneks üsna kiiresti.
  3. Ära stressa! - iga päev kaalumine (kontrolli näiteks nädalas korra) ja absoluutselt  iga ampsu lugemine tekitab stressi, võta vabalt! Kui oled kavas, tulevad tulemused varem või hiljem.
  4. Kaalunumbrist tähtsam on üleüldine vorm ning enesetunne.
  5. Luba vahest harva ka mõni patukas.

 

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store