Jacklyn Toomesoo

31 a118 kg ennetulemus 100 kg

Esmakordselt hakkasin toitumiskava jälgima 2020.aasta mais, kuid siis libastusin ning jätsin teekonna pooleli. Suvel koondasin oma mõtteid ning jõudsin selgusele, et ainult mina olen see, kes saab midagi muuta. Seadsin endale septembri lõpus eesmärgi, et kahe nädala jooksul hakkan toitumiskava jälgima ning 7.oktooberist 2020.aastast olen kavas olnud. Alustasin kaaluga 118 kg, 5 kuuga olen kaotanud enda kehakaalust 18 ülekilo.

Miks Fitlap?

Fitlap toitumiskava puhul meeldib mulle lihtsus, rikkalik retseptide valik ja võimalus vastavalt olukorrale kujundada sobilik menüü(nt kiirel päeval snäkk poest). Lisaks on Fitlap toetusgrupp kõige parem grupp, kus olla liige!

Kaalukaotus on mu elu päris palju muutnud. Olen energilisem ja aktiivsem, iga päevaga meeldib mulle aina rohkem inimene, kes mulle peeglist vastu vaatab. Olen enesekindlam ja pere ning sõbrannade arvates palju särtsakam ja rõõmsam, kui varem.

Kui tekib mõni raskem hetk, siis vaatan aasta taguseid pilte ja tuletan endale meelde, et kerge on libastuda, aga raske on uuesti alustada.

Minu 5 nippi teistele:

  1. Võta päev korraga ja sea endale väikesed eesmärgid: alustan nt kõndimisega ja teen 3 km pikkuse ringi! Olen alguses 25% kavas! Annan oma kehale aega uue olukorraga harjuda!
  2. Kaalu end kord nädalas(igapäevane kaalumine tekitab liigset stressi)
  3. Luba endale patukord! Pea meeles, et peale patustamist võib kaalunumber seista/tõusta! Kaalul on vaid number, ära sea seda enda kinnisideeks!
  4. Otsi enda jaoks alguses tuttavad retseptid ja valmista mitu toidukorda ette, niimoodi on kergem!
  5. Seisa peegli ees ja ütle endale: MA SAAN hakkama, MA OLEN tubli!  Ma armastan end!

 

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store